زیبایی های بانکوک

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
زیبایی های بانکوک

از گذشته به بانکوک شهر چندملیتی نیز گفته می‌شود که با فرهنگ‌های درهم آمیخته  هر ساله بسیار گردشگر را  به طرف خود جلب می‌کند. برخی از ویژگی‌های بانکوک را می‌توان به این شکل بیان کرد: هتل‌های مجلل که در جهان رتبه خوبی را دارند، مراکز خرید، بازار و فروشگاه‌های بزرگ همراه با برندهای مشهور دنیا و شبکه حمل و نقل شهری بسیار کارآمد، معابد همراه با راهبانی که پوشش زعفرانی رنگ دارند، تجربه قایقرانی در رودخانه چائوفرایا و بسیاری ویژگی‌های دیگر و در مقابل ترافیک بسیار آزار دهنده بانکوک.

کاخ سلطنتی  و مجسمه بودای زمردین مهم‌ترین اثر دیدنی بانکوک می‌باشند. در برخی از محله‌ها و بیشتر روستاهای کنار شهر می‌توانید قدری به عقب برگردید و سبک زندگی مردمان قدیم تایلند را تجربه کنید. حتماً در زمان صفر به بانکوک منطقه چینی‌ها را فراموش نکنید این محله با دکان‌ها و مغازه‌های ریز و درشت فراوان و انواع اجناس بسیار جالب است و به دلیل این که تعداد زیادی طلافروشی به منطقه جاده طلایی معروف است. بعد از آن توصیه می‌شود به بازار شناور یا Floating Market بروید و سفر در گذشته را تجربه کنید در آنجا بومیانی را خواهید دید که خانه‌هایشان را هنوز بر روی آب بنا کرده و در رودخانه زندگی می‌کنند و کسب و کارشان نیز با آب است. موزه مادام تسو از دیگر دیدنی‌های بانکوک است که در آن چهره‌های شاخص هنرمندان و سیاستمداران با موم به سبک مادام تسو لندن طراحی شده و شما می‌توانید با این مجسمه‌های فانتزی عکس یادگاری در حالت‌های مختلف بگیرید.

نظرات خود را ارسال نمایید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد!

avatar
  Subscribe  
اطلاع از

تورها

اطلاعات تماس

  •    تهران، خیابان فتحی شقاقی، نبش گمنام، شماره 83

  •     88993012 - 88356405

  •     info@masirsabz.com

مسیر سبز زندگی

دفتر خدمات مسافرتي مسير سبز از سال ١٣٩٣ فعاليت خود را با كسب مجوز بند ب از سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري در زمينه برگزاري تور هاي مسافرتي خارجي و داخلي با اتكا به كادري مجرب اغاز نموده است كه به پشتوانه اعتماد شما مسافران عزيز موفق به كسب لوح تقدير از گروه هتل هاي اتلانتيس امارات در سال ١٣٩٥ و دريافت لوح تقدير از گروه هتل هاي نگين شرق و نماي هشتم در سال ١٣٩٥ گرديده است .