دلایل سفر به استانبول در زمستان

استانبول در زمستان می تواند پر از برف باشد، این فصل از سال در دبی به معنای تخفیف بیشتر، جمعیت کمتر می باشد.

دلایل سفر به استانبول در زمستان

[تعداد: 16    میانگین: 2.8/5]
اگر شما به اطرافیانتان بگویید که قصد سفر به استانبول در زمستان و ثبت نام تور زمستان استانبول را دارید بدون شک آن ها به شما می گویند که این فصل از سال استانبول بسیار سرد است.چرا صبر نمی کنی تا در بهار یا تابستان به استانبول سفر کنی؟

مناطق دیدنی ترکیه

تور پیشنهادی:

تور استانبول زمستان 96 

اما من و همسرم این شهر را به عنوان یک مقصد زمستانه انتخاب کردیم و چمدانی با کت و روسری و چتر و کفش ضد آب بسته بندی کردیم. دراین قسمت شما را نیز با دلایلی که باید این شهر را در زمستان ببینید آشنا می کنم.

استانبول در زمستان می تواند پر از برف باشد، این فصل از سال در استانبول به معنای تخفیف بیشتر، جمعیت کمتر و زمانی برای لذت بردن در فضاهای گرم مانند موزه ی تاریخی و گالری معاصر است.

از آنجا که استانبول یکی از قدیمی ترین شهرهای جهان است و ارزش دیدن سفر دارد پس بدون در نظر گرفتن آب و هوا و منافع خود، چیزهای شگفت انگیزیری در این سفر خواهید یافت.

استانبول برای هرکسی با هر سلیقه ای چیزی دارد،پس نگران نباشید!

این دومین بار بود که ما به استانبول سفر می کردم ولی بعد از آن تصمیم گرفتم هر ساله در این کشور جادویی سفر کنم. کاوش در چنین شهر افسانه ای جشن مطلق بصری برای چشمان من بود، با زیبایی ها و مناظره طبیعی و تجربه ی صرف غذاهای خوشمزه.

سفر به زمستان

 

استانبول شهر تضاد هاست:

در استانبول، ساختمان های قدیمی قرن گذشته در نزدیکی آسمان خراش های مدرن ایستاده اند. در همان جا مساجد، کلیساها و کنیسه ها درکنار یکدیگر  می باشند. مسلمانان لیبرال و محافظه کار صلح طلب در کنار هم با مردم دینی دیگر ادیان یا باورها زندگی می کنند. با این حال، همه آنها یک چیز مشترک دارند: مهمان نوازی عالی

مهمان نوازی  توسط مردم ترکیه باعث شد من احساس راحتی و اعتماد به نفس کنم. چای و قهوه ترک، طعم میوه ها، اسکندر کباب، لباس ها، مساجد، خانه های چوبی، خیابان ها … همه آنهادلایلی هستند که می خواهم دوباره به آن جا برگردم.

سفر به استانبول در زمستان

این فقط طبیعت نیست که زیبایی استانبول را ایجاد می کند.  با وجود سن شهر، گذشته باشکوه استانبول باقی مانده است. میراث فرهنگی کلان شهر هنوز بسیار چشمگیر است.

چه کسی علاقمند ماجراجویی در حکومت 600 سال پیش عثمانی ها نیست. حجاب سوفیا، کاخ توپکاپی، مسجد آبی، کاخ دولماباچه، بازار بزرگ و بازار ادویه این حکومت را به تصویر خواهد کشید.

سفر به استانبول در زمستان

قیمت های ارزان تر:

سفر به استانبول همیشه جیب شما را خالی از پول نمی کند. هنگام جستجو برای اقامت میتوانید قیمت هایی مناسبی از هتل ها را در  این شهر ببینید.

بازار روزانه منطقه ای با پارچه ها و لباس های ارزان قیمت است. پاساژ های معروف استانبول در فصل زمستان تخفیفات ویژه و شگفت انگیزی در نظر گرفته اند.

سفر به استانبول در زمستان

حمام ترکی:

بخار، سلامتی و بهترین اسکرابی  که تا به حال داشته اید را به طور سنتی درحمام ترکی تجربه کنید. با رفتن به حمام ترکی استانبول در یک اتاق گرم احساس آرامش کنید.

سفر به استانبول در زمستان

 

نظرات خود را ارسال نمایید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد!

avatar
  Subscribe  
اطلاع از

اطلاعات تماس

  •    تهران، خیابان فتحی شقاقی، نبش گمنام، شماره 83

  •     88993012 - 88356405

  •     info@masirsabz.com

مسیر سبز زندگی

دفتر خدمات مسافرتي مسير سبز از سال ١٣٩٣ فعاليت خود را با كسب مجوز بند ب از سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري در زمينه برگزاري تور هاي مسافرتي خارجي و داخلي با اتكا به كادري مجرب اغاز نموده است كه به پشتوانه اعتماد شما مسافران عزيز موفق به كسب لوح تقدير از گروه هتل هاي اتلانتيس امارات در سال ١٣٩٥ و دريافت لوح تقدير از گروه هتل هاي نگين شرق و نماي هشتم در سال ١٣٩٥ گرديده است .