جاذبه های گردشگری در تور مسکو

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
جاذبه های گردشگری در تور مسکو

مسکو پایتخت و پرجمعیت‌ترین شهر کشور روسیه است. در این شهر مهمترین مراکز سیاسی ، اقتصادی، مذهبی ، تاریخی ، مالی ، آموزشی و بسیاری مراکز دیگر وجود دارد. شهر مسکو با ۱۱ میلیون و ۵۰۳ هزار نفر جمعیت در سال ۲۰۱۰ پرجمعیت‌ترین شهر قاره اروپا و ششمین شهر پرجمعیت دنیا شناخته شد. در این شهر چهار فرودگاه بین‌المللی، نه ایستگاه راه‌آهن و وجود دارد که موجب شده مسافرین تور مسکو به راحتی تردد کنند.

در ادامه برخی از جاذبه های مسکو را برای شما بیان خواهیم کرد:

میدان سرخ

میدان سرخ میدان اصلی مسکو می باشد زیرا تمامی خیابان های اصلی این شهر به این میدان متصل هستند. میدان سرخ از نمادهای کشور روسیه بشمار می رود.

تور مسکو

کاخ های کرملین

کاخ کرملین مانند میدان سرخ در قلب مسکو قرار دارد ، کرملین شامل پنج کاخ و چهار کلیسای جامع می شود که دور تا دور آنها توسط دیوار و برج های کرملین محاصره شده است.

کلیسای جامع سنت باسیل

کلیسای جامع سنت باسیل

سنت باسیل شاهکار هنر ارتودوکس بحساب می آید و سمبل شهر مسکو شناخته شده است.

متروی مسکو

متروی مسکو

متروی مسکو یک گالری هنری است. در طراحی ایستگاههای مترو از نقش های برجسته ، حاشیه های زینتی ، سنگ های مرمر ، مجمسه های برنز ، شیشه های رنگی و موزاییک های بیشماری استفاده شده.

گالری ترتیاکوف

گالری ترتیاکوف

موزه ترتیاکوف در مسکو موزه تاریخ هنر روسیه می باشد که توسط پاول میخایلوویچ ترتیاکوف که یک بازرگان روس بوده است ساخته شده که محلی بسیار جذاب برای مسافرین تور مسکو می باشد.

کیلومتر صفر مسکو

پلاک دایره ای شکل برنزی کیلومتر صفر روسیه را نشان می دهد در مسکو و روبه روی کلیسای ایبریان با فاصله کمی از میدان سرخ قرار دارد.

تئاتر بولشوی

تئاتر بولشوی

در این مکان اپرا و باله برگزار می شود.

میدان مانژ

میدان مانژ

ایم میدان به دلیل وجود موزه تاریخی مسکو و باغ اسکندر در جنوب ، مسکو مانژ در غرب آن و دانشگاه مسکو در شمال آن قرار دارد بسیار مهم است.

خیابان آربات

خیابان آربات یکی از قدیمی ترین و معروف ترین خیابان های شهر مسکو است..

آسمان نمای مسکو

افلاک نما یا آسمان نمای مسکو یکی از قدیمی ترین و بزرگترین آسمان نما ها در جهان است که به شما مسافرین تور مسکو پیشنهاد می شود حتمآ از آن دیدن فرمایید.

مراسم تعویض نگهبان

مراسم تعویض نگهبان در مسکو همه ساله 20 بار بین ماههای آوریل تا اکتبر برگزار می شود.

نظرات خود را ارسال نمایید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد!

avatar
  Subscribe  
اطلاع از

تورها

اطلاعات تماس

  •    تهران، خیابان فتحی شقاقی، نبش گمنام، شماره 83

  •     88993012 - 88356405

  •     info@masirsabz.com

مسیر سبز زندگی

دفتر خدمات مسافرتي مسير سبز از سال ١٣٩٣ فعاليت خود را با كسب مجوز بند ب از سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري در زمينه برگزاري تور هاي مسافرتي خارجي و داخلي با اتكا به كادري مجرب اغاز نموده است كه به پشتوانه اعتماد شما مسافران عزيز موفق به كسب لوح تقدير از گروه هتل هاي اتلانتيس امارات در سال ١٣٩٥ و دريافت لوح تقدير از گروه هتل هاي نگين شرق و نماي هشتم در سال ١٣٩٥ گرديده است .