آب و هوای گرجستان

19 آگوست · makan alaei · بدون دیدگاه

آب و هوای گرجستان

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]
تور-گرجستان

بهتر است قبل از سفر به هر کشور از آب و هوا و نوع اقلیم آن کشور اطلاعات کسب کنید از این رو ما در این مقاله نوع آب و هوای گرجستان را برای شما بیان خواهیم کرد تا قبل از اقدام به دریافت تور گرجستان بدانید که این کشور جه اقلیم و آب و هوایی دارد.

کشور گرجستان با مساحت تقریباً کم ولی دارای آب و هوای متنوعی است و این از جذابیت‌های تور گرجستان به شمار می‌آید. در این کشور دو ناحیه اقلیمی وجود دارد که در دو بخش غربی و شرقی وجود دارد. بهتر است بدانیم رشته کوه بزرگ قفقاز مهم‌ترین عامل معتدل بودن هوا در این کشور است و در مقابل نفوذ هوای سرد از شمال کشور مقابله می‌کند.

ناحیه غربی گرجستان دارای آب و هوای نیمه گرمسیری و مرطوب همراه  با بارش زیاد می‌باشد که اگر به این نوع آب و هوا علاقه دارید بهتر است این مناطق را در تور گرجستان خود بگنجانید.  نواحی غربی این کشور تابستان گرم و زمستان نسبتاٌ سرد دارد. بخش شرقی آب و هوایی متفاوت و با میزان بارش خیلی کمتر را داراست. پیشنهاد ما به شما این است که در هنگام انتخاب تور گرجستان از هر دو منطقاً دیدن فرمایید.

Category: مقالات

نظرات خود را ارسال نمایید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد!

avatar
  Subscribe  
اطلاع از

تورها

اطلاعات تماس

  •    تهران، خیابان فتحی شقاقی، نبش گمنام، شماره 83

  •     88993012 - 88356405

  •     info@masirsabz.com

مسیر سبز زندگی

دفتر خدمات مسافرتي مسير سبز از سال ١٣٩٣ فعاليت خود را با كسب مجوز بند ب از سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري در زمينه برگزاري تور هاي مسافرتي خارجي و داخلي با اتكا به كادري مجرب اغاز نموده است كه به پشتوانه اعتماد شما مسافران عزيز موفق به كسب لوح تقدير از گروه هتل هاي اتلانتيس امارات در سال ١٣٩٥ و دريافت لوح تقدير از گروه هتل هاي نگين شرق و نماي هشتم در سال ١٣٩٥ گرديده است .