پیش بینی وضعیت آب و هوا چین نوروز 97

آب و هوای چین نوروز 97

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

آب و هوای شانگهای نوروز 97:

تور چین در نوروز و فصل بهار طرفداران زیادی دارد و این موضوع به دلیل آب و هوای خوب این کشور در ماه مارس و اوایل نوروز است.

تور پیشنهادی:

تور چین نوروز 97

 

در اوایل ماه مارس، آب و هوای بهار، کل شهر شانگهای را گرم می کند و شما شاهد باد بسیار ملایمی خواهید بود.

هوا تازه و پاک است و خورشید تابان است. سطح رودخانه افزایش می یابد؛شکوفه های هلو شکوفا می شوند پرندگان به این تصویر پر زرق و برق بهار می پیوندند، و این باعث می شود که آن ها زنده تر از همیشه باشند.

ماه مارس یکی از مناسبترین ماه ها برای بازدید از شانگهای است.

پیش بینی هوا شانگهای در ماه مارس نشان می دهد که میانگین دما در روز 9 درجه سانتی گراد است. در سردترین زمان روز کمینه ی هوا 5 درجه سانتی گراد و در گرمترین زمان 13 درجه سانتی گراد است.

لباس مناسب برای سفر  به چین( شانگهای) در نوروز 97:

اگر قصد ثبت نام در تور چین را دارید بدون لباس گرم به این شهر نروید. البته هنگام تابش آفتاب نیاز به لباس گرم نخواهید داشت اما در شب و در روزهای بارانی ممکنی کمی احساس سرما کنید.

بارش باران در ماه مارس چشمگیر است و پیش بینی وضعیت آب و هوا نشان می دهد که احتمال بارش باران در شانگهای چین 118 میلیمتر در 15 روز بارانی باشد. آغاز سال 97 مطابق با 21مارس است.

 آب و هوای شانگهای نوروز 97

آب و هوای هانگژو نوروز 97:

در ماه مارس هانگژو آغاز فصل بهار است.  تفاوت درجه حرارت در شب و روز چشمگیر است .

میانگین درجه حرارت هانگژو در این ماه 10 درجه سانتی گراد است. در گرمترین زمان درجه حرارت 14 درجه سانتی گراد و در سردترین زمان 6 درجه سانتی گراد است.

پیش بینی وضعیت هوای هانگژو در مارس 2018 نشان می دهد که احتمال بارش باران 138 میلی متر در 16 روز بارانی است.

آب و هوای هانگژو نوروز97

نظرات خود را ارسال نمایید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد!

avatar
  Subscribe  
اطلاع از

تورها

اطلاعات تماس

  •    تهران، خیابان فتحی شقاقی، نبش گمنام، شماره 83

  •     88993012 - 88356405

  •     info@masirsabz.com

مسیر سبز زندگی

دفتر خدمات مسافرتي مسير سبز از سال ١٣٩٣ فعاليت خود را با كسب مجوز بند ب از سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري در زمينه برگزاري تور هاي مسافرتي خارجي و داخلي با اتكا به كادري مجرب اغاز نموده است كه به پشتوانه اعتماد شما مسافران عزيز موفق به كسب لوح تقدير از گروه هتل هاي اتلانتيس امارات در سال ١٣٩٥ و دريافت لوح تقدير از گروه هتل هاي نگين شرق و نماي هشتم در سال ١٣٩٥ گرديده است .