آب و هوای لبنان در نوروز 97

DESCRIPTION

آب و هوای لبنان نوروز 97

[تعداد: 4    میانگین: 3.5/5]
آیا قصد ثبت نام در تور لبنان نوروز 97 را دارید و می خواهید خود را برای سفر آماده کنید؟یکی از اصلیترین کارها قبل از هر سفر کسب اطلاعات دربارهی آب و هوای آن منطقه است. فعالیت ها و تفریحات گوناگون بیروت از جمله پیاده روی، بازدید از مناطق تاریخی، ورزش های آبی و ساحلی همگی بستگی به شرایط آب و هوایی دارند.

خدمات پیش بینی آب و هوا در لبنان نوروز97 براساس محاسباتی است که داده های تاریخی را از 10 سال گذشته و همچنین پیش بینی هایی بر اساس معیارهای خاصی نظیر دمای هوا، رطوبت، دمای آب، سرعت باد و آفتاب برآورد می کند.
تور پیشنهادی: تور لبنان نوروز 97

 

میانگین درجه حرارت در لبنان بسیار متفاوت است. با توجه به رطوبت، لبنان درجه حرارت های بالایی را تجربه می کند. با تابستان های خیلی گرم میزان بارش باران نیز به شدت پایین است. اگر شما به دنبال گرم ترین زمان برای بازدید از لبنان هستید، داغ ترین ماه ها اوت، ژوئیه، و سپس سپتامبر است. گرماترین زمان سال به طور کلی اوایل ماه اوت است که در اوایل اوج درجه حرارت در حدود 92.3 درجه فارنهایت (33.5 درجه سانتیگراد) است و درجه حرارت آن به ندرت در شبانه روز کمتر از 73.4 درجه فارنهایت (23 درجه سانتیگراد) می افتد.

اما در ماه مارس میانگین هوا در بیروت 15 درجه سانتی گراد است. در گرمترین ساعت 18 درجه سانتی گراد و درسردترین ساعت روز 11 درجه سانتی گراد پیش بینی می شود. بارش باران در ماه مارس 60mm. به طوری که ده روز از فصل سال در ماه مارس بارانی است.

 

پیش بینی آب و هوای بیروت نوروز 97 را در منحنی زیر مشاهده نمایید. 21 مارس مطابق با 1 نوروز 97 است.

آب و هوای بیروت

نظرات خود را ارسال نمایید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد!

avatar
  Subscribe  
اطلاع از

تورها

اطلاعات تماس

  •    تهران، خیابان فتحی شقاقی، نبش گمنام، شماره 83

  •     88993012 - 88356405

  •     info@masirsabz.com

مسیر سبز زندگی

دفتر خدمات مسافرتي مسير سبز از سال ١٣٩٣ فعاليت خود را با كسب مجوز بند ب از سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري در زمينه برگزاري تور هاي مسافرتي خارجي و داخلي با اتكا به كادري مجرب اغاز نموده است كه به پشتوانه اعتماد شما مسافران عزيز موفق به كسب لوح تقدير از گروه هتل هاي اتلانتيس امارات در سال ١٣٩٥ و دريافت لوح تقدير از گروه هتل هاي نگين شرق و نماي هشتم در سال ١٣٩٥ گرديده است .