TITLE

DESCRIPTION

آب و هوای گرجستان نوروز 97

[تعداد: 37    میانگین: 3.5/5]
آب و هوای تفلیس در ماه مارس ونوروز 97 سرد است.کمینه ی دما در این ماه 3 درجه سانتی گراد و بیشینه ی آن 13 درجه سانتی گراد است. منحنی پیش بینی آب و هوای تفلیس در ایام عید نوروز در آخر صفحه آورده شده است.

برای مشاهده ی آخرین قیمت تور گرجستان نوروز 97 به لینک  زیر مراجعه کنید:

تور گرجستان نوروز 97

لباس مناسب برای سفر به گرجستان در ایام نوروز:

اگر قصد ثبت نام در تور گرجستان نوروز 97 را دارید پوشیدن لباس گرم ،کلاه و دستکش توصیه می شود. در ماه مارس به طور متوسط 8 روز بارانی در تفلیس وجود دارد، بیشتر توصیه می شود که چتر به همراه داشته باشید  و قبل از فعالیت در فضای باز به روز باشید.

در سال 2009 بیشترین دمایی که د راین ماه مشاهده شد 21 درجه سانتی گراد و حداقل آن -5 درجه سانتی گراد بوده است. همانطور که در شکل زیر نیز مشاهده می کنید نوسانات آب و هوایی در ماه مارس تفلیس 2018 بسیار زیاد است.

همچنین لطفا توجه داشته باشید که در عید نوروز97  احتمال بارش برف در تفلیس وجود داشته باشد. میانگین روزهای برفی در ماه مارس 3 روز است، بنابراین مطمئن شوید و بر اساس آن آماده باشید.

در هر صورت، توصیه می شود پیش بینی آب و هوا دقیق برای تفلیس قبل از ورود، پیش بینی کنید، زیرا پیش بینی هوا، دقیق تر به تاریخ مورد نظر نزدیک می شود.

آب و هوای گرجستان در بهار 97:
فصل بهار زمان برای سفر به گرجستان در ماههای بهار است.زمانی که آب و هوا خیلی گرم و نه خیلی سرد است. در ماه های آخر بهار هوا مرطوب بوده و باران ها افزایش می بایند.

آغاز ایام نوروز مطابق با 21 مارس است.

آب و هوای گرجستان نوروز 97

نظرات خود را ارسال نمایید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد!

avatar
  Subscribe  
اطلاع از

تورها

اطلاعات تماس

  •    تهران، خیابان فتحی شقاقی، نبش گمنام، شماره 83

  •     88993012 - 88356405

  •     info@masirsabz.com

مسیر سبز زندگی

دفتر خدمات مسافرتي مسير سبز از سال ١٣٩٣ فعاليت خود را با كسب مجوز بند ب از سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري در زمينه برگزاري تور هاي مسافرتي خارجي و داخلي با اتكا به كادري مجرب اغاز نموده است كه به پشتوانه اعتماد شما مسافران عزيز موفق به كسب لوح تقدير از گروه هتل هاي اتلانتيس امارات در سال ١٣٩٥ و دريافت لوح تقدير از گروه هتل هاي نگين شرق و نماي هشتم در سال ١٣٩٥ گرديده است .