بلغارستان را در سلطه ایرانیها

10 / 10
از 2 کاربر

بلغارستان یک کشور اروپایی می باشد که بسیار مورد توجه ایرانیان قرار گرفته است. امسال تعداد مسافران ایرانی که این کشور را به عنوان مقصد گردشگری خود انتخاب کرده اند به میزان 40% افزایش یافته است. بلغارستان از مقاصد جدید گردشگری ایرانیان می باشد که با توجه به نا امنی و مشکلاتی که در کشورهای همسایه صورت گرفته این کشور به یکی از مقاصد اول گردشگری ایرانیها تبدیل شده است.

بهتر است که بدانید در شش ماه گذشته بیشترین مسافران هتل‌های درجه یک بلغارستان ارانی ها بوده اند و این میزان در برخی از هتل های معروف این کشور به 60% نیز می رسد. در میان مناطق مختلف توریستی این کشور گلدن سندز به میزان بسیار بالایی از ایرانیها را به طرف خود جلب کرده و به اولین مقصد ایرانیها در این کشور تبدیل شده است. تعداد هتل‌ها گلدن سندز به نسبت دیگر مناطق این کشور بسیار زیادتر می باشد ولی به دلیل تنوع بالا این هتل ها بهتر است با اطلاعات کامل و تحقیقات هتل خود را انتخاب نمایید.

باید بدانید بلغارستان ، گرجستان ، ارمنستان و آذربایجان از مقاصد جدید در گردشگری ایران بوده و توانسته اند جایگزین مناسبی برای ترکیه باشند. بلغارستان به دلیل طبیعتی بکر و زیبا در میان این کشورها مقصد بسیار مناسبتری برای ما ایرانیها می باشد.یکی از بهترین مواردی که در این کشور وجود دارد امنیت در آن است، تا کنون هیچ گونه رفتار تبعیض‌آمیزی با مسافران ایرانی در این کشور نبوده و همچنین هیچ گونه مشکلی برای وسایل هموطنان در این کشور به وجود نیامده است.

به دلیل اینکه ارمنستان و آذربایجان دارای مناقشات می باشند وهمچنین گرجستان و ارمنستان دارای بحران سیاسی و اقتصادی مواجه‌اند بلغارستان یک مقصد ایده ال برای مسافرت می باشد.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :