تور کیش

برای دیدن پکیج مورد نظر روی تصاویر آن کلیک نمایید
1مجموع 3 تور
1مجموع 3 تور

اگر قصد خرید ارزان تور کیش و سفر به سواحل نیلگون خلیج فارس را دارید ما متنوع ترین هتل های تور کیش را در این بخش گردآوری نموده ایم و شما با انتخاب هتل مورد نظر و فصول مختلف قیمت تور کیش را ملاحظه خواهید نمود.

جزیره کیش یک خشکی کوچک چون کشتی نشسته در آب های گرم و کم عمق خلیج فارس است. سالانه بیش از یک میلیون نفر گردشگر به کیش سفر می کنند که از این میزان جمعیت حدود 150 هزار نفر توریست خارجی یا ایرانیان مهاجر هستند .

بازارهای کیش به واسطه فروش کالا اصل خارجی جاذبه خاصی برای مسافران تور کیش که بیشتر با هدف گردشگری به جزیره سفر می کنند را دارد.

هوای کیش در ماه های مهر تا فروردین دارای گرمای ملایم و مطبوع است و در این فاصله زمانی جزیره کیش در شرایط زیست محیطی مطلوب قرار دارد.

دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری مسیر سبز زندگی به عنوان مجری و برگزار کننده مستقیم تور کیش در خدمت شما عزیزان می باشد.

پارک دلفین های کیش


مجموعه تفریحی پارک دلفین با مساحتی حدود 100 هکتار در جنوب شرقی جزیره کیش قرار دارد. مجموعه شامل فضای سبز با انواع گونه های گیاهی ، باغ پرندگان و اولین و تنها دلفیناریوم در ایران است.

در دلفیناریوم این مجموعه گونه های مختلفی از پستانداران دریایی از جمله دلفین ، شیر دریایی شمالی، شیر دریایی جنوبی ، گربه دریایی شمالی ، گراز دریایی و پنگوئن نگهداری میشوندو بازدیدکنندگان می توانند از هنرنمایی آنان که توسط مربیان ایرانی تربیت می شوند دیدن کنند.

در مجموع 21 پستاندار دریایی در استخرهایی با حجم 18000 متر مکعب پر شده از آب دریا نگهداری می شوند.فضای سبز پارک دلفین شامل بیش از یکصد گونه گیاهی از جمله هزاران نخل ، بنجامین های بسیار بزرگ ، درختان لور ( انجیر معابد ) ، اوکالیپتوس ، آکاسیا ، مورد ، کهور ، گل ختمی ، شیشه شور ، تکوما ، سیاه نوفلید ، کند کارپوس ،جونیا پروس و بیش از 25 گونه کاکتوس و سایر گیاهان است که با توجه به وضعیت اقلیمی جزیره کیش و مرجانی بودن خاک آن در نوع خود بی نظیر است .

پارک دلفین کیش

بازدید کنندگان در مجموعه توسط اتوبوس قطاری به پارک پرندگان و سپس دلفیناریوم هدایت میشوند . در داخل محوطه پارک دلفین ، باغ پرندگان با داشتن بیش از 57 گونه پرنده از جمله پلیکان ، شترمرغ ، طوطی ماکائو ، انواع گوناگون لک لک ، توکان ، تورکو ،قو ، پنگوئن آفریقایی وگونه های نادری چون تمساح پوزه کوتاه ،بی شک یکی از منحصربه فردترین مراکز نگهداری جانوران در ایران می باشد.

باغ پرندگان کیش

از جمله نکات قابل توجه در این پارک گردآوری گونه های مختلف از اقصی نقاط امریکای جنوبی تا استرالیا و از شرق آسیا تا افریقا می باشد.