تور مالزی

برای دیدن پکیج مورد نظر روی تصاویر آن کلیک نمایید
1مجموع 8 تور
1مجموع 8 تور

کشور مالزی در جنوب شرق آسیا قرار گرفته است که پایتخت آن کوالالامپور می باشد؛ هر ساله به علت جاذبه های فراوان تور مالزی دارای مسافران و علاقه مندان بیشماری است.

بهترین زمان تور مالزی از اواخر بهار تا پاییز می باشد که باران های موسمی کمتری در مالزی می آید . ما توصیه می کنیم در تور مالزی حتما از جزایر آن دیدن نمایید.

جزیره مالزی به دلیل داشتن سواحل گوناگون در بخش های مختلفش، یکی از بزرگترین مکان های غواصی در دنیا است. جنگل ملی مالزی از قدیمی ترین جنگل های جهان به شمار می رود.

تورهای مالزی مسیر سبز به شرح زیر می باشد:

  • تور کوالالامپور
  • تور کوالالامپور صباح
  • تور کوالالامپور پنانگ
  • تور کوالالامپور لنکاوی
  • تور کوالالامپور سنگاپور
  • تور کوالالامپور بالی

جاذبه های گردشگری تور مالزی

برج های دوقلوی پتروناس مالزی از بلندترین برج های جهان به شمار می آید . ارتفاع آن 452 متر و 88 طبقه دارد که این 2 برج توسط مرکز خرید سوریا در طبقه 41 و 42 به هم متصل هستند، این 2 سازه به برج های KLCC معروف هستند . در طبقه پایین برج های پتروناس آکواریوم زیبایی قرار دارد که در آن انواع کوسه ها و سفره ماهی های بزرگ از نزدیک قابل مشاهده میباشد.

برجهای پتروناس مالزی

 

پارک آبی سان وی لاگون مالزی که به 5 پارک معروف است جزء هیجان انگیزارین جاذبه های گردشگری تور مالزی می باشد. 5 پارک شامل امیوزمنت پارک ، وایلد لایف پارک ، واتر پارک ، اکستریم پارک و اسکریم پارک میباشد.از سرگرمی های سان وی لاگون می توانیم به دوچرخه سواری ، بانجی جامپینگ ، کارتینگ ، تئاتر و پنت بال اشاره نمود.

سان وی لاگون پارک مالزی

بلندی های گنتینگ مالزی در 45 کیلومتری کوالالامپور و در بلندی های کوه تی تی و اونسگا واقع شده است. بلندی های گنتینگ حدود 1 ساعت با ماشین از کوالالامپور فاصله دارد و یا از تله کابین این منطقه می توان استفاده نمود.گنتینگ پارکهای جنگلی و ابی فراوانی دارد که برای خانواده ها جذاب می باشد مثل پارک های سرباز و سرپوشیده و استخرهای آب سرد و گرم می باشد.

گنتینگ مالزی

 

غار میمون ها مالزی از دیگر جاذبه های گردشگری کوالالامپور می توان به غار باتوکیو اشاره کرد که از مهمترین مکان های مقدس هندوها به شما می اید که در 11 کیلومتری شما کوالالامپور واقع شده است. این غار شامل 3 غار کوچک می باشد که اتوبوس ها هر نیم ساعت یکباربه طرف غار حرکت دارند و کل سفر 45 دقیقه طول می کشد وقتی به غار رسیدید تعداد زیادی میمون به استقبال شما می آیند. 

غار میمون ها مالزی

 

بلندی های برجایا مالزی در 45 کیلومتری از شهر کوالالامپور واقع شده که یک منطقه کوهستانی تفریحی به شمار می آید. این منطقه از خوش آب و هوا ترین مناطق مالزی می باشد. در بخش اصلی برجایا یک هتل زیبا است که به سبک روستاهای قرن شانزدهم فرانسه ساخته شده است که به شهرک فرانسوی یا دهکده فرانسوی معروف است .از مراکز دیدنی برجایا می توان به باغ ژاپنی ، زمین های گلف ، اسب دوانی ، گل های استوایی و رقص محلی اشاره کرد.

بلندی های برجایا

 

پوتراجایا مالزی پایتخت جدید مالزی می باشدکه حدود 25 کیلومتر از کوالالامپور فاصبه دارد ودر مسیر فرودگاه کوالالمپور واقع شده است. قدمت این شهر حدود 14 سال است . معماری پوتراجایا با ترکیبی از معماری اسلامی و مدرن عربی طراحی شده است . در مرکز شهر یک دریاچه مصنوعی ساخته شده و پل های زیبای آن برگرفته از مناطق مختلف است. از جمله این پل ها می توان پل پوترا ( معماری پل خواجو ) ، تاج محل ، معماری ایتالیایی و غیره نام برد. مسجد بزرگی در پوتراجایا و در داخل دریاچه قرار دارد که به مناره صورتی رنگ آن شناخته می شود که برگرفته از معماری صفویه میباشد.

putrajaya malaysia