تور مالدیو

برای دیدن پکیج مورد نظر روی تصاویر آن کلیک نمایید
1مجموع 2 تور
1مجموع 2 تور

مسافرین عزیزی که قصد خرید تور مالدیو و سفر به یکی بهترین کشورها در کنار خط استوا و اقیانوس هند را دارند مطالب زیر در بخش تور مالدیو را گردآوری کرده ایم تا شما بتوانید با انتخاب بهترین تور مالدیو خاطره خوشی از سفر به مالدیو را داشته باشید.

شما با سفر به مالدیو می توانید از جاذبه های بکر و سنتی این کشور دیدن نمایید و طبیعت فراموش نشدنی آن سالها در ذهن شما خواهد ماند.

قرار گرفتن کشور مالدیو در کنار خط استوا موجب بارش باران های موسمی در این کشور می گردد که لازم است قبل از خرید تور مالدیو زمان سفر مناسبی را انتخاب نمایید.

بزرگترین شهر و پایتخت مالدیو شهر ماله می باشد که واحد پول ان روفیه و زبان آنها دیوهی می باشد.

در صورت علاقه مندی به تور مالدیو لطفا با شماره تماس های آژانس جهت مشاوره و راهنمایی کامل برای سفر به مالدیو ارتباط برقرار نمایید.

جاذبه های گردشگری مالدیو

برخی از جزایر مالدیو مختص گردشگری هستند و برای اقامت گردشگران ساخته شده اند. گردشگران که بیشتر کارمندان کشورهای همسایه را شامل می شوند مستقیما از فرودگاه بین المللی ماله به این جزایر می آیند. از جمله جاذبه های گردشگری مالدیو می توان به رداب های صاف و زلال و کم عمق فیروزه ای رنگ، سواحل زیبا با شن های سفید، سفر باقایق های تفریحی و هواپیماهای دریایی، ورزشهای آبی، موزه ملی و کاخ ریاست جمهوری، مسجد جمعه ماله، مغازه های ماهی فروشی و میوه فروشی و فروشگاههای محلی اشاره کرد.

تور مالدیو

امکانات رفاهی مالدیو :

هتل ها و ویلاهای روی آب امکانات کاملی را برای مسافرین فراهم می سازد. درون هتل ها مراکز تفریحی برای کودکان فراهم شده است.  در تور مسافرتی مالدیو از تفریحات موجود در این جزایر می توان به غواصی و غواصی مخصوص کودکان، حباب سازی برای کودکان، شنا و کلک سواری بر روی کلک های چوبی، مسابقات قایق های بادبانی، اسکی روی آب و تماشای دلفین ها اشاره کرد.

تور مالدیو

مراکز خرید مالدیو

به نقل از اطلاعات تور مسافرتی فروشگاه های زیادی در ماله پایتخت مالدیو و همچنین هتل ها واقع شده اند که می توانید از آن ها صنایع چوبی و لیف های بافته شده از پوست نارگیل و شیرینی محلی با نام باندی که با نارگیل پخته می شود و همچنین ماهی دودی و ساعت های زیبا را خریداری نمائید.

مراکز خرید مالدیو