تور روسیه

برای دیدن پکیج مورد نظر روی تصاویر آن کلیک نمایید
1مجموع 2 تور
1مجموع 2 تور

تور روسیه معمولا بخاطر سرما در اواخر فصل بهار آغاز می گردد که از معروفترین آن می شود تور شبهای سفید روسیه اشاره کرد.

در تابستان هم تور روسیه به اوج خود می رسد؛ و تور مسکو و تور سن پترزبورگ از پر طرفدار ترین تورهای روسیه هستند که از کشور ما به صورت منظم برگزار میشوند.

روسیه کشوری گسترده و بزرگ در اروپای شرقی و آسیای شمالی است . روسیه پهناورترین کشور جهان است . پایتخت روسیه شهر مسکو و واحد پول آن روبل است . زبان رسمی فدراسیون روسیه ، روسی است . نوع حکومت در فدراسیون روسیه فدرال است.

  مناطق فدرالی روسیه :

  • منطقه شمال غربی ( مرکز - سنت پترزبورگ )
  • منطقه مرکزی ( مرکز - مسکو )

مسکو پایتخت و پرجمعیت ترین شهر در روسیه است . این شهر از زمان قرون وسطی یک شهر چوبی بود و آتش به ویژه خطر بزرگی برای آن محسوب میشد.میدان اصلی شهر میدان سرخ برای مدت طولانی نام میدان آتش را به خود گرفت. تور مسکو به دلیل داشتن جاذبه های فراوان آن در نزد گردشگران از اهمیت بسیاری بالایی قرار دارد.

مسکو شهری است کاملا مسطح و دارای علائم شهری نادر است که هفت خواهران استالین را می توان جزئی از آنها دانست.

سن پترزبورگ : جمعیت اصلی این شهر هم اکنون پنج میلیون نفر بوده و نمای اصلی شهر از کانالهای متعدد آب مشابه شهر ونیز تشکیل شده است . معمولا برای دیدن سن پترزبورگ باید از تور مسکو سن پتربورگ که بصورت ترکیبی برگزار می شود استفاده نمود.

رودها و کانالهای متعدد آب در انتها با هم یکی شده و با رود Neva  به خلیج فنلاند ختم می گردد. این رود از دریاچه ای به نام Ladoga  شروع شده و در سرتاسر شهر سن پترزبورگ به کانالهای باریک قایق رو تقسیم می گردد. دیدن این رود زیبا را در تور سن پترزبورگ روسیه از دست ندهید.

بنا به درخواست امپراتور پترکبیر ، اسکت شهر سن پترزبورگ مشابه ونیز در ایتالیا ، در دو طرف این رودها بنا شده است .کل این شهر بر روی 44 جزیره کوچک بنا شده و پلهای متعددی این جزیره ها را به هم متصل می نماید. با خرید تور مسکو سن پترزبورگ شما ونیز دیگری را تجربه خواهید کرد.

چندین پل باز شونده نیز در این شهر وجود دارد که در ساعات آخرین شب باز شده و اجازه عبور به کشتی های بزرگی مانند کشتی کروز با قاره پیما را می دهد . زیبایی خیره کننده این شهر علاوه بر قایقرانی در آن ، ساختمانهایی است که از 300 سال قبل با سبک معماری ایتالیایی ساخته شده و هنوز هم به همان صورت نگهداری می گردد.

سوچی میزبان بازیهای المپیک زمستانی 2014 یکی از شهرهای گردشگری روسیه واقع در سرزمین کراسنودار در مرز غربی این کشور است . اگر علاقه به دیدن شهر سوچی را دارید باید از تور ترکیبی مسکو سوچی استفاده نمایید.

سوچی بزرگ ( شهر و حومه ) طویل ترین شهر اروپاست و به دلیل آفتاب ، آب و هوای کوهستانی و گیاهان کم نظیر ، خواص درمانی چشمه های آب معدنی شفا بخش بعنوان استراحت گاه سلامن نامیده می شود . با توجه به نزدیکی کوههای قفقاز و آبهای گرم دریای سیاه دارای هوای بیمه گرمسیری است.

بهترین زمان استفاده از تور روسیه از اوایل خرداد تا شهریور ماه می باشد؛ لطفا جهت مشاوره بهتر برای شرایط مناسب تور روسیه با ما و مشاورین گردشگری مسیر سبز تماس حاصل نمایید.