تور دبی

برای دیدن پکیج مورد نظر روی تصاویر آن کلیک نمایید
1مجموع 2 تور
1مجموع 2 تور

امارات به دلیل نزدیک بودن به ایران یکی از مکان های گردشگری مورد پسند اغلب ما می باشد. از جمله شهرهای امارات می توان به ابوظبی، العین، شارجه، راس الخیمه، فجیره و دبی اشاره کرد.

شهر دبی به عنوان مقصد اولیه اکثر گردشگران در جهان رشد قابل توجهی در سالیان اخیر داشته است . بخش قدیمی دبی را دیره می نامند که از بازارهایی با سبک و سیاق معماری عربی از جمله بازار مرشد در این منطقه قرار دارد .

رودخانه خور دبی بخش دیره را از بر دبی جدا می کند . بر دبی حاصل ترقی و رشد شهر دبی میباشد که به نسبت دیره بافت جدیدتری دارد. اکثر سفارتخانه ها و بانک های مشهور جهان در اصلی ترین خیابان بردبی واقع شده اند.

در امتداد بردبی اتوبان معروف شیخ زاید قرار دارد که قرار گرفتن ساختمان های بلند و آسمان خراش های بسیار چشم هر بیننده ایی را به خود مجذوب می کنند. از جمله این ساختمان ها می توان به برج خلیفه اشاره کرد.

از جمله پارکهای معروف دبی پارک خور ، پارک ممرز ، پارک نور ، پارک آبی وایلد وادی و پارک آبی آتلانتیس اشاره کرد. همچنین هتل معروف برج العرب و هتل آتلانتیس می تواند یکی از گزینه های دیدنی شهر دبی باشد.

دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری مسیر سبز با سابقه درخشان در جهت برگزاری تور دبی بصورت مستقیم و برنده لوح تقدیر از هتل آتلانتیس در خدمت شما عزیزان می باشد.