تور دبی

برای دیدن پکیج مورد نظر روی تصاویر آن کلیک نمایید
1مجموع 3 تور
1مجموع 3 تور

کشور امارات و تور دبی به دلیل نزدیک بودن به ایران یکی از مکان های گردشگری مورد پسند اغلب ما می باشد. از جمله شهرهای امارات می توان به ابوظبی، العین، شارجه، راس الخیمه، فجیره و دبی اشاره کرد.

تور دبی معمولا بصورت 3 شب و 4 روز برگزار می گردد ولی با توجه به مدت اعتبار ویزای دبی امکان اقامت تا 14 روز هم در تور دبی امکانپذیر میباشد.

تور دبی به عنوان مقصد اولیه اکثر گردشگران در جهان رشد قابل توجهی در سالیان اخیر داشته است؛ بخش قدیمی شهر دبی را دیره می نامند که از بازارهایی با سبک و سیاق معماری عربی از جمله بازار مرشد در این منطقه قرار دارد .

مدت زمان آماده شدن ویزای دبی معمولا تا 5 روز می باشد که مسافران تور دبی باید قبل از سفر برنامه خود را تنظیم نمایند.

رودخانه خور دبی بخش دیره را از بر دبی جدا می کند؛ بر دبی حاصل ترقی و رشد شهر دبی میباشد که به نسبت دیره بافت جدیدتری دارد. اکثر سفارتخانه ها و بانک های مشهور جهان در اصلی ترین خیابان بردبی واقع شده اند.

در امتداد بردبی اتوبان معروف شیخ زاید قرار دارد که قرار گرفتن ساختمان های بلند و آسمان خراش های بسیار چشم هر بیننده ایی را در تور دبی به خود مجذوب می کنند. از جمله این ساختمان ها می توان به برج خلیفه اشاره کرد.

پارکهای معروف دبی پارک خور ، پارک ممرز ، پارک نور ، پارک آبی وایلد وادی و پارک آبی آتلانتیس اشاره کرد. همچنین هتل معروف برج العرب و هتل آتلانتیس می تواند یکی از گزینه های دیدنی تور دبی باشد.

دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری مسیر سبز با سابقه درخشان در جهت برگزاری تور دبی بصورت مستقیم و برنده لوح تقدیر از هتل آتلانتیس در خدمت شما عزیزان می باشد.