تور بلغارستان

برای دیدن پکیج مورد نظر روی تصاویر آن کلیک نمایید
1مجموع 3 تور
1مجموع 3 تور

تور بلغارستان به دلیل وجود ساحل ماسه های طلایی یا گلدن سندز جاذبه های فراوانی برای شما خواهد داشت و ما بهترین هتل ها و امکانات را در تور بلغارستان برای شما در این بخش گرداوری کرده ایم .

بلغارستان کشوری است در جنوب شرقی اروپا و پایتخت این کشور صوفیا ( صوفیه ) می باشد. از شمال با جمهوری رومانی ، از غرب با بوسنی و از جنوب با یونان و ترکیه هم مرز است.

از شهرهای مهم این کشور می توان صوفیا ( پایتخت ) و وارنا سومین شهر بزرگ بلغارستان را نام برد.

صوفیا پایتخت و بزرگترین شهر بلغارستان است . صوفیه یکی از قدیمی ترین پایتخت های اروپا می باشد. تاریخ این شهر به سده 8 میلادی برمی گردد. این شهر در حال حاضر 1.27 میلیون نفر جمعیت دارد که بر این اساس دوازدهمین شهر بزرگ در اتحادیه اروپاست . اگر علاقه مند به دیدن تاریخ کهن بلغارستان رو دارید پیشنهاد ما تور بلغارستان می باشد.

شهر صوفیه در غرب بلغارستان و همجوار ناحیه کوهستانی ویتوشا واقع شده است. این شهر دارای قدمت 2000 سال از اشغال صوفیه توسط یونان ، رم عثمانی و شوروی می باشد.

وارنا سومین شهر بزرگ کشور بلغارستان است با جمعیتی بالغ بر 300 هزار نفر و از نظر تاسیسات بندری و صنعتی دومین شهر بعد از بورگاس تلقی می شود. مهمترین مکان دیدنی آن کلیسای جامع است که در مرکز شهر قرار دارد . پارک باغ دریایی که مکانی تفریحی با تعدادی پلاژ ، موزه دلفین ها و چندین رستوران است از دیگر مکان های دیدنی وارنا است.

در تابستان تور بلغارستان از رونق بسیاری برخوردار هست زیرا قیمت مناسب تور بلغارستان و دیدن یک شهر اروپایی و همچنین استفاده از ساحل زیبای ماسه های طلایی هر کسی را وسوسه خرید تور بلغارستان می نماید.

بلغاری ها به این چند منطقه Mors Kato Gardina مورس کاتوگرادینا و به انگلیسی Sea Garden می گویند.

بهترین زمان استفاده از تور بلغارستان در اواخر خرداد تا پایان تابستان می باشد.