جاذبه های گردشگری در تور گرجستان

10 / 10
از 1 کاربر

گرجستان یکی از دیدنی تر ین و زیباترین مناطق جهان محسوب می شود و به همین دلیل هرساله بسیاری راهی تور گرجستان می شوند. تنوع آب و هوا در این کشور شگفت انگیز است. دو سوم کشور گرجستان به صورت کوهستانی است. زیبا ترین سواحل نیز در این سرزمین قرار دارد. مناطق ساحلی گرجستان پذیرای هزاران جهانگرد در هر فصلی از سال می باشد.  گرجستان مردمی زنده دل و شاد دارد که به بهانه های مختلف جشن های با شکوهی بر پا می کنند .

در ادامه برخی از مکانهای مهم و دیدنی مناسب تور گرجستان را برای شما معرفی خواهیم کرد:

ناری کال                          

ناری کال در سده 4 میلادی و احتمالا توسط ایرانی ها ساخته شده است. این مهم‌ترین پایگاه پدافندی شهر تفلیس در بالای تپه ای در تفلیس قدیم قرار دارد و در طول تاریخ فرمانروایان تفلیس را در خود جای داده است.

تور گرجستان

محله حمام ها

محله حمام ها  جزء قدیمی ترین و تاریخی ترین مناطق تفلیس به شمار می آید. علت ساخت حمام ها در این منطقه وجود چشمه های آب گرم طبیعی که در این منطقه است.

تور گرجستان

مجسمه مادر گرجستان

تندیسی 20 متری از آلومینیوم که تقریبا از هر جای تفلیس دیده می شود. این تندیس نشان دهنده زنی با شمشیری در یک دست و کاسه ای در دست دیگر است.

تور گرجستان

 موزه استالين

موزه استالين در شهر گوري زادگاه استالين واقع شده است و شامل عكس ها مكاتبات و اسناد مربوط به آن دوران، خانه زادگاه و زندگي تا 4 سالگيش می باشد. که به مسافرین تور گرجستان پیشنهاد می شود از این مکان دیدن فرمایید.

تور گرجستان

شهر سنگي

شهر سنگي اوپليستيخه بزرگ ترين شهر سنگي دنيا مي باشد که یکی از مکانهای دیدنی گرجستان است.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :